Studium v zahraničí - Italština - Itálie

 

FLORENCIE

Florencie

Metropole italského Toskánska ležící na řece Arno, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Žádné z italských měst nevystihne tolik atmosféru Itálie jako toto památkami hýřící město. Je fascinujícím obrázkem kombinace středověkých a renesančních pokladů a stylového moderního života Itálie. Město ovlivněné velikány světového umění jako byl Michelangelo a Boticelli s mostem Ponte Vecchio, muzeem Uffizi a sochou Davida, si určitě získá duši každého svého návštěvníka.

Škola Linguaviva

Linguaviva vyučuje italský jazyk studenty z celého světa již od roku 1976. Každý kurz je vyučován dvěma nebo více učiteli, kteří mají velké profesionální zkušenosti. Důraz je kladen především na konverzaci. Škola také nabízí svým studentům velmi zajímavý odpolední program, zaměřený na kulturu či sport. Budete mít možnost prozkoumat kouzelné město s bohatým uměleckým dědictvím.

Začátek kurzů: každé pondělí
Minimální věk: 18 let
Skupina: 10 max. 14 studentů

Cena zahrnuje: Cena nezahrnuje:
 

ŘÍM

Řím

Hlavní město Itálie a jedno z nejstarších měst v Evropě. Město Řím je nazýváno "věčným městem". Kamkoliv se otočíte, spatříte historické budovy, památníky, muzea, galerie a památky z antických dob. Mezi ty nejznámější patří Koloseum, místo soubojů a oslav, ve kterém gladiátoři bojovali na smrt, Fórum, kde můžete cítit atmosféru Římské říše, nebo Pantheon, chrám všech antických bohů. Ale Řím je samozřejmě ještě více než toto. Na procházce tímto městem můžete potkat památky od antiky až po moderní mrakodrapy ze skla a oceli. Toto je kouzlo města. Prorůstání starobylého s moderním vytváří charakteristický dech věčnosti, který nejlépe zažijete v Římě.

Škola Sprachcaffe

Jazyková škola se nachází jen několik málo bloků přímo od Vatikánu a katedrály sv. Petra. Samotná budova školy se nachází v krásné residentské čtvrti, která je také vyhledávaným místem pro nákupy. Škola nabízí rodinnou a přátelskou atmosféru.

Začátek kurzů: na vyžádání
Minimální věk: 18 let
Skupina: max. 15 studentů

Cena zahrnuje: Cena nezahrnuje:
 

MILANO

Milano

Druhé největší italské město s největším ekonomickým rozvojem a hlavní město severní Itálie. Je slavné jako město obchodu, bank a módy. Vznikly zde značky jako Armani, Prada a Versace. Sídlí zde také nejslavnější opera na světě, La Scala. Nejznámější je však veliký Dóm na náměstí Piazza Duomo, největší gotická stavba v Itálii. Velkým lákadlem je Leonardův obraz Poslední večeře, který si můžete prohlédnout u kostela Santa Maria delle Grazie.

Škola Linguadue

Tato škola působí v oblasti výuky italštiny pro cizince již od roku 1976. Nabízí širokou škálu kurzů zaměřených na různé potřeby studentů, od těch pro úplné začátečníky až po kurzy italštiny kombinované s výukou umění, obchodní italštiny nebo kurzů s přípravou na zkoušky CILS.

Začátek kurzů: každé pondělí
Minimální věk: 18 let
Skupina: 10, max. 12 studentů

Cena zahrnuje: Cena nezahrnuje:
 
 
10 důvodů, proč cestovat s námi
Vítejte na stránkách cestovní kanceláře KRISTOF