KRISTOF Studium v zahraničí Jazykové kurzy němčina - Německo

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Studium v zahraničí - NĚMČINA

Německo

BERLÍN

Berlín

Berlín je hlavním městem a zároveň i spolkovou zemí Německa. Po pádu Berlínské zdi se prudce rozrostl a dnes patří k největším městům v Evropě. Dynamická metropole se vyznačuje velkým počtem kulturních a vědeckých zařízení, z nichž některé dosáhly velké známosti a popularity i v zahraničí. Kulturní pestrost a tolerance se přitom traduje hlavně z doby Západního Berlína, který se stal v tomto smyslu "svobodným" městem podle hesla "pro každého něco".

 

FRANKFURT

Frankfurt

Frankfurt nad Mohanem se nachází v srdci Německa. Je multikulturním velkoměstem s nádechem Ameriky, jehož charakter je často srovnáván s New Yorkem, proto Frankfurt Němci rádi přezdívají na Big Ebble (New York Američani nazývají Big Apple). Frankfurt je také přezdíván Bankfurt, protože je finančním srdcem Evropy, v jehož centru sídlí bankovní instituty světového významu. Je důležitým veletržním městem a pro Evropu významným dopravním uzlem. Návštěvníci zde najdou jedno z nejfrekventovanějších evropských letišť.

 

MNICHOV

Mnichov

Hlavní město Bavorska ležící v podhůří Alp na řece Isar je třetím největším v Německu (po Berlínu a Hamburku). Je známý zejména díky pivním slavnostem Oktoberfest. Mnichov je barokní město s velkým historickým šarmem. Téměř na všech pohlednicích zachycovaný s dvěma věžemi kostela Frauenkirche, který je označován za symbol města. Stal se tradičním místem setkání pro umění, vědu, obchod a film. Nabízí mnoho atrakcí jako Olympijský stadion, Palác prince Karla, Botanickou zahradu, ZOO a mnoho dalších.

Škola DID institut

Tato škola má téměř 40-ti letou zkušenost s výukou němčiny a ročně jí projde přes 5000 studentů. Pobočky ve všech třech městech se nachází nedaleko centra a nabízí velmi dobře vybavené učebny. Studenti mají volný přístup na internet, do studovny i do knihovny. Hlavní body výuky jsou současná psaná a mluvená němčina, rozvoj komunikačních dovedností a představení hlavních sociálních, politických a kulturních dění v Německu. Škola má i širokou nabídku programů pro mládež v centrech na několika místech v Německu.

Začátek kurzů: každé pondělí
Minimální věk: 18 let
Skupina: 10, max. 15 studentů

Cena zahrnuje:
výuku v daném počtu lekcí, 1 lekce = 45 minut
ubytování v hostitelské rodině / hotelu s polopenzí
využití multimediálního centra s přístupem na internet
vstupní testy
certifikát o ukončení studia
informační balíček
uvítací balíček
bankovní poplatky
Cena nezahrnuje:
dopravu
pojištění

   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek