KRISTOF Studium v zahraničí Jazykové kurzy němčina - Rakousko

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Studium v zahraničí - NĚMČINA

Rakousko

VÍDEŇ

Vídeň

Vídeň je hlavním městem Rakouska a zároveň jednou z jeho spolkových zemí. Leží na Dunaji a se svými 1,6 miliony obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. V roce 2001 byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Jednou z největších turistických atrakcí je císařský palác Schönbrun doplněný přepychovou zahradou, letohrádek Gloriette, Neptunova fontána aj. Centru vévodí majestátní katedrála Stephansdom, dominantou starého města je sídelní hrad Hofburg.

Škola Actilingua

Škola je členem rakouské vzdělávací asociace Campus Austria, která zaručuje její dobrou úroveň. Nachází se v samotném centru města. Její předností je vysoká profesionální úroveň a také to, že se v každém kurzu střídají dva nebo tři učitelé. Díky tomu se naučíte mnohem více. Škola je vybavená moderními učebnami, v počítačové učebně je přístup na internet. Kromě standardních a intenzivních kurzů němčiny zde můžete také studovat obchodní němčinu, němčinu kombinovanou s hudbou nebo se zimními sporty.

Začátek kurzů: každé pondělí
Minimální věk: 16 let
Skupina: 8, max. 12 studentů

Cena zahrnuje:
výuku v daném počtu lekcí, 1 lekce = 45 minut
ubytování v hostitelské rodině se snídaní
učební materiály a pomůcky
využití multimediálního centra s přístupem na internet
vstupní testy
certifikát o ukončení studia
bankovní poplatky
Cena nezahrnuje:
dopravu
pojištění

   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek