KRISTOF Zájezdy pro školy Krátké zájezdy Maďarsko

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Krátké zájezdy

Maďarsko 

Pojeďte s námi do země termálních pramenů, pikantního guláše, čabajky a temperamentního jazyka. Maďarsko nás většinou přivítá příjemným a slunečným počasím.
Hlavní město Budapešť nabízí kromě historických památek a muzeí spoustu vzrušujících atrakcí. Z naší nabídky si můžete vybrat výlet do akvária Tropicarium nebo návštěvu Městské tržnice. Lázní je v Maďarsku nepočítaně.

 
 

Budapešť s návštěvou Tropicaria

Dopoledne návštěva Gellertova vrchu s Citadelou. Odpoledne navštívíme největší komplex akvárií ve střední Evropě Tropicarium! V jedenáctimetrovém proskleném tunelu přímo nad hlavami návštěvníků proplouvají 2,5 metroví žraloci doprovázení kolonií barevných mořských rybiček. Každých 15 minut se můžete ocitnout v pralese, kde prožijete nefalšovaný tropický déšť. Obdivovat můžete 400 druhů zvířat a 100 druhů rostlin především z Karibiku, Rudého moře a Indického oceánu, např. v Evropě ojedinělé pythony albina nebo aligátora měřícího téměř 3 metry. Miláčky dětí jsou i velice zábavné a vtipné, vzrůstem však drobné, sotva 15ti centimetrové roztomilé opičky.


Čabajka a papričky - městská tržnice v Budapešti

Na konci devatenáctého století Budapešť následovala evropské metropole a v jejím srdci vyrostla městská tržnice. Po velké rekonstrukci a modernizaci v roce 1994 se tržnice stala jednou z největších atrakcí hlavního města. A to z jakého důvodu? V hale je možné během dne pozorovat místní ženy, jaké potraviny a suroviny nakupují, a podle toho si udělat obrázek o maďarské domácí kuchyni. Najíst se můžete v restauraci Fakanál a během dne můžete u lákavých stánků ochutnat maďarské speciality.
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek