KRISTOF Zájezdy pro školy Krátké zájezdy Návštěvy a výlety kousek dál

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Krátké zájezdy

Návštěvy a výlety o kousek dál

Zpestřete si svůj výukový či poznávací zájezd na západ od našich hranic o návštěvu důležitých historických míst, zajímavé výstavy, evropské organizace či vzrušující zábavní parky. Výlety je možno různě kombinovat s našimi stálými zájezdy nebo Vaší třídě zájezd "ušijeme na míru".

Rozkvetlá zahrada Evropy v Keukenhofu

Keukenhof poblíž holandského městečka Lisse je největší květinový park v Evropě. Jedinečná seskupení květin s různými trvalkami v zeleni členitého parku s vodními plochami, kvetoucími keři, starými stromy a krásnými zákoutími utváří neopakovatelnou podívanou. Pestrá paleta barev, vůní a druhů uspořádaných do architektonicky působivých seskupení ohromí nejenom zahrádkáře. Nikde na světě nejsou květiny opěvovány tak jako tady. Najdete zde nekonečnou inspiraci a možnost odpočinku v okolních parcích. Každoročně zde vykvete až 7 milionů cibulovitých rostlin. Ve čtyřech pavilonech areálu se konají květinové výstavy a soutěže. Je jedním z nejfotografovanějších míst na světě, proto si nezapomeňte s sebou fotoaparát.


Asterix a Obelix u Paříže

Určitě znáte galské hrdiny Asterixe a Obelixe. Je i ostatní postavičky těchto francouzských komiksových příběhů můžete potkat v Parku Asterix poblíž Paříže. Každý zde najde zábavu šitou na míru: úžasné atrakce, horské dráhy, které berou dech, roztomilé pohádkové postavy a nádherná představení. Svět daleké Gálie je všude kolem Vás, uvidíte např. galskou vesničku či příběhy z cest Asterixe a jeho kamarádů. Kromě atrakcí typu Eiffelova věž, Cesta objevů či Poseidonovi delfíni je zajímavá "Rue de Paris", ulička s dobovými řemesly a krámky. Hlavním mottem parku je zábava.


Za světem Walta Disneyho do Paříže

Zábavní park Disneyland Paris, vzdálený asi 10 kilometrů od Paříže, je věnovaný filmům a hrdinům Walta Disneye. Do pohádkového světa Mickeymouse, Malé mořské víly nebo Jacka Sparrowa se zde mohou ponořit všechny věkové skupiny a společně prožít neuvěřitelná dobrodružství. Park je rozdělen na pět částí: Americkou ulici z roku 1900, Fantasyland plný známých postaviček z klasických disneyovskýc pohádek, Divoký západ, Adventureland s Indiana Jones a Piráty z Karibiku a část Discoveryland, zaměřující se na vesmír. Obrázek celého Disneylandu získáte z projížďky vláčkem. A pak už na Vás čeká spousta zajímavých atrakcí, průvod postaviček z filmů od Disneye a další zábava. Zažijete dobrodružství, na která budete dlouho vzpomínat.


Návštěva Evropského parlamentu v Bruselu

Pojeďte se s námi podívat do Evropského parlamentu, jediného přímo voleného orgánu Evropské unie. 785 poslanců Evropského parlamentu zastupuje právě Vás, občana. Poslanci jsou voleni každých pět let voliči ve všech 27 členských státech Evropské unie a hovoří jménem 492 milionů občanů Unie. Činnost Evropského parlamentu je důležitá, protože v mnoha oblastech politiky rozhodují o nových právních předpisech Evropské unie společně Parlament a Rada ministrů, která zastupuje členské státy. Parlament hraje aktivní úlohu při tvorbě právních předpisů, které mají dopad na každodenní život občanů Unie, například v oblasti ochrany životního prostředí, práv spotřebitelů, rovných příležitostí, dopravy a volného pohybu pracovníků, kapitálu, služeb a zboží. Parlament má rovněž společně s Radou pravomoc rozhodovat o ročním rozpočtu Evropské unie. Prohlídky ve skupinách trvají od jedné do dvou hodin a jejich součástí je všeobecný výklad některého z pracovníků EP o úloze a práci Evropského parlamentu. V rámci návštěvy je rovněž možné setkat se s poslancem, pokud to provoz Parlamentu umožní. V době konání zasedání mohou skupiny návštěvníků "živě" sledovat rozpravu z galerie pro návštěvníky. Brusel, často označován za "hlavní město Evropy", nabízí kromě Evropského parlamentu celou řadu dalších zajímavostí.

 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek