KRISTOF Zájezdy pro školy Krátké zájezdy Německo

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Krátké zájezdy

Moritzburg
Německo

Do Německa se jezdí za zábavou a adrenalinem. Představujeme Vám tu tři odlišné zábavní parky: známý Legoland postavený z kostiček ještě známější stavebnice, rozsáhlý aquapark Geiselwind a nejnovější hit, exotické Tropické ostrovy u Berlína. Výlety za atrakcemi jde doplnit podle jejich polohy o zastávky v Míšni, Drážďanech nebo Postupimi. Berlín potěší všechny zájemce o moderní architekturu a výtvarné umění. Milovníky historie a romantické duše zase uspokojí návštěva Popelčina Moritzburgu či pohádkového Neuschwansteinu.

 
 

Berlín + Postupim

Berlín - návštěva Reichstag, sídlo Angely Merklové, Památník holocaustu, historické centrum (Braniborská brána, Německý a Francouzský dóm, Katedrála sv. Hedviky, Berlínský dóm, televizní věž, Checkpoint Charlie)
Postupim - bývalé rezidenční město pruských panovníků, Sanssouci - zámek, Oranžerie, Čínský dům, Nový palác, historické centrum, Ostrov přátelství, holandská čtvrť, ruská vesnička


Vodní svět v Geiselwindu

Geiselwind - zábavní areál, který patří mezi nejpopulárnější destinace v jižním Německu, více než 20 zábavných atrakcí a několik nádherných představení (např. Ptačí ráj, Loď Vikingů, Raketoplán Shuttle, Zemi plameňáků, vodní hry, trampolíny, Varieté, cirkus, obří skluzavky, motokrosová dráha, míčové koupaliště, dětská westernová železnice, "Věž T-Rex" s volným pádem, všechny atrakce včetně představení jsou v ceně vstupného a mohou být v rámci jednoho dne neomezeně navštíveny.


Zábava a dobrodružství v Legolandu

Legoland - řetězec zábavních tématických parků, ve kterých se vše točí kolem stavebnice Lego (použito 5 milionů kostiček), je umístěn v německém Günzburgu, osm tématických částí s horskými dráhami, vodními atrakcemi, živými show a programy, vše je již v ceně vstupenky. Možnost nákupu stavebnic a občerstvení v areálu parku.


Tropical Islands

"Tropické ostrovy" - umělý vodní areál v Německu, který připomíná exotické ostrovy v Tichomoří, vodní ráj nabízí návštěvníkům tropické prostředí s deštným pralesem a jeho typickou flórou (palmy, orchideje, zpěv ptáků), několika vesničkami, plážemi s bílým pískem a umělým sluncem, které opaluje (koupání v lagunách, vodní atrakce, 25 m dlouhý tobogán a vodopády,plážový volejbal, minigolf, deštný prales, sauny, wellness a masáže. Po celém areálu je množství exotických restaurací a barů a prostoru na relaxování a odpočinek a možnost noclehu ve stanech, apartmánech nebo hotelu. Výlet je možné spojit s návštěvou Berlína nebo Drážďan


Tři oříšky pro Popelku na Moritzburgu + Drážďany

Moritzburg - zčásti se zde natáčela pohádka Tři oříšky pro Popelku, je uprostřed uměle vytvořeného rybníka zhruba uprostřed rozlehlé okolní krásné krajiny stojí i tzv. "Bažantí zámeček" s malým přístavem a majáčkem.
Drážďany - historické centrum, obrazárna Zwinger, Semperova opera, katedrála Hofkirche


Za pohádkou na zámek Neuschwanstein + Mnichov

Neuschwanstein - pohádkový zámek tyčící se v malebné horské krajině Bavorska, je obklopený kouzelnou alpskou přírodou. 
Mnichov - historické centrum, náměstí Marien platz

 

Stezka v korunách stromů, zábava v Bayern parku

Neuschenau - nejdelší stezka v korunách stromů na světě
Pasov - prohlídka města (radnice, Dóm sv. Štěpána)
Bayern Park - zábavní park se poustou atrakcí

 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek