KRISTOF Zájezdy pro školy Krátké zájezdy Slovensko

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Krátké zájezdy

Slovensko

Slovensko je země pro rekreaci a turistiku přímo stvořená. Krásná příroda, hory, lázně, termální prameny, města s bohatou historií. To vše najdete u našich blízkých sousedů, se kterými jsme sdíleli stejný stát a jimž díky příbuznosti jazyků rozumíme. Dopřejte si jeden z našich výletů do této nádherné země s tolika různými a jedinečnými místy – hlavní město Bratislava, termální komplex ve Veľkém Mederu nebo návštěva středověkých hradů a zámků v Bojnicích a Trenčíně.

Bratislava – kráska na Dunaji

Hrad Trenčín

Hlavní město Slovenska, Bratislava, Vás překvapí pohodovou atmosférou, kulturním životem a spoustou zajímavých atrakcí ve městě nebo jeho nejbližším okolí. Bratislavský hrad se čtyřmi věžemi a zajímavý Nový most z 2. poloviny 20. století se staly symboly této metropole. Kouzelné historické centrum je jako stvořené k procházkám. Obdivovat můžete Starou radnici, Michalskou bránu z původního středověkého opevnění a mnohé paláce v barokním stylu. Ruiny hradu Devín se nacházejí na skále nad soutokem Moravy a Dunaje, při hranicích Slovenska a Rakouska. Za návštěvu rozhodně stojí i Vodní dílo Gabčíkovo nedaleko Bratislavy. Hráz s vodní elektrárnou je postavena přibližně kilometr jižně od stejnojmenné obce. Vzniklé přehradní jezero má rozlohu 46 km2. Účelem Vodního díla je poskytovat elektrickou energii a zabraňovat povodním.

 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek