KRISTOF Zájezdy pro školy Jazykové kurzy pro školy Margate

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Jazykové kurzy pro školy


Margate


Margate je půvabné přímořské letovisko s nádhernými písečnými plážemi. Nachází se v Kentu v jihovýchodní části Anglie. Vzhledem k přátelské atmosféře je ideálním místem pro studium i odpočinek. Ve městě se nachází sportovní areál, plovárna, kina a divadla. Místo je ideální nejen pro příznivce řady sportovních disciplín, ale i jako výchozí bod k výletům na turisticky atraktivní místa v okolí. 
Vyzkoušejte kvalitní a oblíbené kurzy angličtiny a zároveň relaxujte v krásném prostředí lázeňského města
.
 

Ubytování v rodinách

Rodiny mají dlouholeté zkušenosti v oblasti hostování studentů z celého světa a student se zde bude cítit, jako další člen rodiny.Wi-fi připojení k internetu je většinou k dispozici v každé rodině.

Škola a výuka                              
English in Margate - škola se nachází v zajímavé historické budově z 19. století, ve které původně působila divadelní škola, a je situovaná uprostřed města, na klidném malebném náměstí. Do nákupního centra nebo na pobřežní promenádu dojdete pěšky za pár minut. Škola disponuje moderními a příjemně zařízenými učebnami, knihovnou s množstvím tištěných titulů a audionahrávek. V celém areálu školy je možnost připojení k WiFi.
 
 

Můžete vidět:

Canterbury - katedrála z 11. století, která jednou z nejstarších dochovaných křesťanských staveb v Anglii a je zapsána na seznamu UNESCO
Dover - významné přístavní město se středověkým hradem s komplexem pozemních válečných tunelů
Chilham - vesnička s pravým anglickým duchem
Leeds Castle -  jeden z nejkrásnějších a nejstarších hradů v Anglii obklopený rozsáhlými zahradami s jezery, velkým množstvím vodního ptactva, voliérami s exotickým ptactvem a oblíbeným přírodním bludištěm
Margate - přímořské letovisko
Rochester - historické město, místní hrad, katedrála
Reculver - původní římská pevnost, dnes ruiny normanského kostela
St. Margaret´s at Cliffe and Bay - vesnička, odkud lze podniknout příjemnou procházku po útesech


 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek