KRISTOF Zájezdy pro školy Jazykové kurzy pro školy Margate

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Jazykové kurzy pro školy

Margate

Vyzkoušejte kvalitní a oblíbené kurzy angličtiny a zároveň relaxujte v krásném prostředí lázeňského městečka Margate.
Margate je půvabné přímořské letovisko s nádhernými písečnými plážemi. Nachází se v Kentu v jihovýchodní části Anglie. Vzhledem k přátelské atmosféře je Margate ideálním místem pro studium i odpočinek. V Margate se nachází také sportovní areál, plovárna, kina a divadla. Místo je ideální nejen pro příznivce řady sportovních disciplín, ale i jako výchozí bod k výletům na turisticky atraktivní místa v okolí. 


Ubytování v rodinách

Rodiny mají dlouholeté zkušenosti v oblasti hostování studentů z celého světa a student se zde bude cítit, jako další člen rodiny.Wi-fi připojení k internetu je většinou k dispozici v každé rodině.                          
Škola a výuka                              
English in Margate - škola se nachází v zajímavé historické budově z počátku 19. století, ve které původně působila divadelní škola. Budova školy se nachází uprostřed města, na klidném malebném náměstí blízko vlakového nádraží. Do nákupního centra nebo na pobřežní promenádu dojdete pěšky za pár minut.Škola disponuje moderními, příjemně zařízenými učebnami, ale také knihovnou tištěných titulů, audionahrávek a filmů na videokazetách. Další učebny se nacházejí ve výukovém centru na protější straně náměstí. V celém areálu školy je možnost připojení k WiFi.
English on Sea - výuka probíhá v krásné budově v blízkosti historického centra města 

Margate a písečné pláže. Kurzy jsou navrženy tak, aby pomohli zlepšit teenagery ve všech základních jazykových dovednostech, zvláštní pozornost je věnována konverzaci. 
 
 
 

Můžete vidět:

Margate - přímořské letovisko
Canterbury - místní katedrála z 11. století
Chilham - vesnička s pravým anglickým duchem
Leeds Castle -  je jedním z nejkrásnějších a nejstarších hradů v Anglii, rozsáhlé zahrady s jezery a velkým množstvím vodního ptactva, ptačí voliéry s exotickým ptactvem a velmi oblíbeným přírodním bludištěm
Rochester - historické město, místní hrad, katedrála
Reculver - původní římská pevnost, dnes ruiny normanského kostela
St. Margaret´s at Cliffs - promenáda mezi bílými útesy
Dover - významné přístavní město se středověkým hradem
Londýn
City of Westminster - London Eye, Westminsterské opatství, budovy parlamentu, Whitehall, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, Piccadilly Cirkus, Čínská čtvrť, Covent Gardens, večer možná projížďka lodí po Temži. Greenwich – park s nultým poledníkem, Královská observatoř, nadzemní dráhou přes Doklands do City of London - Tower Bridge, Tower of London, křižník Belfast 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek