KRISTOF Zájezdy pro školy Jazykové kurzy pro školy Whitstable

Katalog 2022

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2022! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2022 (PDF, 4,89MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Jazykové kurzy pro školy


Whitstable

Whitstable je velmi populární přímořské město na jihovýchodě Anglie, v kraji Kent - zahrady Anglie. Je proslulý svými ústřicemi, které byly v této oblasti shromažďovány nejméně od římských časů. Město je populární také pro své festivaly, butiky a restaurace.
Whitstable Castle & Gardens byl postaven koncem 90. let 17. století a původně sloužil jako soukromé rodinné sídlo. Od té doby vystřídal mnoho majitelů a v polovině 20. století až do roku 1972 zde 40 let sídlila okresní rada Whitstable. K dispozici je Orangery Tearooms (čajovna) a sluneční terasa, která nabízí občerstvení - ideální pro lehké obědy nebo tradiční odpolední čaj s nádherným výhledem na moře přes ústí řeky Temže.

Ubytování v rodinách

Rodiny mají dlouholeté zkušenosti v oblasti hostování studentů z celého světa a student se zde bude cítit, jako další člen rodiny. Wi-fi připojení k internetu je většinou k dispozici v každé rodině.                          

Škola a výuka                                    

English in a castle - tento jedinečný kurz kombinuje zážitek z britského života v krásném přímořském městě s výukou angličtiny ve výjimečném prostředí hradu Whitstable. 
         

 
 

Můžete vidět:

Margate - přímořské letovisko
Canterbury - místní katedrála z 11. století
Rochester - historické město, místní hrad, katedrála
Reculver - původní římská pevnost, dnes ruiny normanského kostela
Dover - významné přístavní město se středověkým hradem
Chatham - Chathamské historické doky, které byly po 4 století nejdůležitějším centrem pro výrobu a opravu válečných lodí ve Velké Británii. Doky nabízejí prohlídku tří historických plavidel (Ocelot Submarine z období studené války, ocelový torpédoborec HMS Cavalier z roku 1944 a HMS Gannet z roku 1878)
Londýn
City of Westminster - London Eye, Westminsterské opatství, budovy parlamentu, Whitehall, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, Piccadilly Cirkus, Čínská čtvrť, Covent Gardens, večer možná projížďka lodí po Temži. Greenwich – park s nultým poledníkem, Královská observatoř, nadzemní dráhou přes Doklands do City of London - Tower Bridge, Tower of London, křižník Belfast

 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek