KRISTOF Last Minute

Katalog 2019

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2019! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2019 (PDF, 5,6MB)
zobrazit více
 
 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD - USA - NEW YORK

Hledáme jednotlivce na doplnění na 7 denní poznávací zájezd do USA - New York. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu. 

termín: 28. září - 4. října 2019
volných míst: 4 místa (mohou být i jednotlivci)
cena: od 31 900 Kč
Cena zahrnuje:
letenku Praha - New York a zpět včetně všch poplatků a tax, 5x ubytování v hotelu se snídaní (2-4lůžkové pokoje), službu průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu
Cena nezahrnuje:
jinou stravu než snídani v hotelu, vstupné včetně dopravy po NY (cca 130USD / student, cca 160USD / dospělý), kapesné (cca 150-200USD), vstupní poplatek do USA (cca 14USD)
 
 

JAZYKOVÝ KURZ - IRSKO

Hledáme skupinu na doplnění na 8 denní poznávací zájezd s výukou do Velké Británie - Irsko. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu. 

termín: 28.9. - 5.10.2019
volných míst: min. 20 míst
cena: od 11 690 Kč

 Navštívená místa:
Francie, Rathlin Island, Wicklow Mountains, Powerscourt, Brú an Bóinne, Monasterboice, Bunratty Castle, Národní Park Buren, Poulnabrone Dolmen, Dublin,  Londýn
Cena zahrnuje:
dopravu dle programu zahraničním busem s WC a klimatizací, trajekt Cherbourg - Dublin, trajekt na trase Dublin - Holyhead a Dover - Calais, 1x nocleh v kajutách na trase Cherbourg - Dublin (bez stravy), 3x nocleh v hostitelských rodinách s plnou penzí (snídaně, obědový balíček, večeře), výuku 3 lekce / 1 den, službu průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, mapy navštívených místCena nezahrnuje:
vstupné (cca 45-50 EUR + 10-20 GBP), kapesné (cca 40-45 EUR + GBP), drobná EUR na WC (tranzit), strava na trajektu
 
 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD - Stratford upon Avon a NP Lake District

Hledáme skupinu na doplnění na 8 denní poznávací zájezd do Velké Británie -
Stratford upon Avon a NP Lake District.
V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu. 

termín: 9. - 16.5.2019
volných míst: 20-25
cena: od 11 190 Kč

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, trajekt na trase Calais – Dover a Newcastle - Amsterdam, 1 noc v kajutách na trajektu Newcastle - Amsterdam bez stravy, 3 noci v hostitelských rodinách s plnou penzí (snídaně, obědový balíček, večeře), 2 noci v hostelu se snídaní, průvodce, kompletní pojištění Allianz včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, mapy navštívených míst
Cena nezahrnuje:
vstupné, kapesné (bude upřesněno), drobná EUR (tranzit), obědy a večeře v hostelu, stravu na trajektu
 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek