KRISTOF Last Minute

Katalog 2019

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2019! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2019 (PDF, 5,6MB)
zobrazit více
 
 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD - VÁNOČNÍ LONDÝN

Hledáme skupinu na doplnění na 5 denní poznávací zájezd do Velké Británie - VÁNOČNÍ LONDÝN. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu. 

termín: 2. - 6.12.2018
volných míst: 15 - 20 míst
cena: od 5 500 Kč

Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, trajekt, 2 noci v hostitelských rodinách s polopenzí (snídaně, večeře), průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, barevnou mapu Londýna
Cena nezahrnuje:
vstupné (cca 45 GBP), kapesné (cca 30 - 40 GBP), drobná EUR (na WC při tranzitu), něajké Kč na občerstvení v autobuse (nápoje, párky poslední den před odjezdem, apod.)
 
 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD - ŠVÝCARSKO

Hledáme skupinu na doplnění na 6 denní poznávací zájezd do Švýcarska. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu.

termín: 13. - 18.4.2019
volných míst: 15-20 míst
cena: od 7 790 Kč

Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým busem s klimatizací, veškeré poplatky spojené s dopravou (parkovné, mýtné, daň SRN), 1 noc v hostelu v Zűrichu se snídaní, 1 noc v hostelu v Interlakenu se snídaní, 1 noc v hostelu v Lausanne se snídaní,služby průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu
Cena nezahrnuje:
vstupné (bude upřesněno), kapesné, drobná eura WC (tranzit), ostatní strava 
 
 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD - RAKOUSKO, NĚMECKO

Hledáme skupinu na doplnění na 4 denní poznávací zájezd do Rakouska a Německa. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu.

termín:
 23. - 26.4.2019
volných míst: min. 25+2
cena: od 5 790 Kč

Cena zahrnuje:
dopravu zahraničním autobusem s klimatizací a WC, veškeré poplatky spojené s dopravou (parkovné, mýtné, daň), 3 noc ubytování v hostelu s polopenzí (snídaně, večeře), průvodce, kompletní pojištění vč. léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Cena nezahrnuje:
ostatní stravu, kapesné, vstupné
 
 

JAZYKOVÝ KURZ - LONDÝN

Hledáme skupinu na doplnění na 8 denní jazykový kurz do Velké Británie - To nejlepší z Londýna. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu.

termín:
18. - 25.5.2019
volných míst: 15-20  +2
cena: od 11 290 Kč

Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým busem s klimatizací a WC, trajekt/tunel, 5 nocí v hostitelských rodinách s plnou penzí (snídaně, obědový balíček, večeře), výuku v počtu 9 lekcí/3 výukové dny, průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, barevná mapa Londýna, certifikát o absolvování kurzu
Cena nezahrnuje:
vstupné (bude upřesněno), kapesné (cca 35 GBP), drobná EUR (na WC při tranzitu)
 
 

JAZYKOVÝ KURZ - YORK

Hledáme skupinu na doplnění na 8 denní jazykový kurz do Velké Británie - York - Po stopách Harryho Pottera a hraběte Drákuly. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu.

termín: 31.5. - 7.6.2019
volných míst: cca 25 - 30 míst
cena: od 10 590 Kč


Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým busem s klimatizací a WC, trajekt/tunel, 4 noci v hostitelských rodinách v Yorku s plnou penzí (snídaně, obědový balíček, večeře), 1 noc v hotelu se snídaní, výuku v počtu 6 lekcí/2 výukové dny, průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, barevná mapa Londýna, certifikát o absolvování kur 

Cena nezahrnuje:
vstupné (cca 80 GBP), kapesné (cca 40GBP), drobná EUR (na WC při tranzitu), večeře v hotelu (možnost dokoupit pizzu za 8GBP/1 pizza)

   
   

  POZNÁVACÍ ZÁJEZD - Severní Anglie - YORK

  Hledáme skupinu na doplnění na 8 denní poznávací zájezd do Velké Británie - Severní Anglie - York. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince nebo emailu. 

  termín: 18. - 25.5.2019
  volných míst: 10-15
  cena: od 9 990 Kč

  Cena zahrnuje:
  dopravu zájezdovým busem s klimatizací a WC, trajekt/tunel, 4 noci  v hostitelských rodinách s plnou penzí (snídaně, obědový balíček, večeře), 1 noc v hotelu se snídaní, průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, barevná mapa Londýna

  Cena nezahrnuje:
  vstupné, kapesné, drobná EUR (na WC při tranzitu)
   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek