KRISTOF Všeobecné informace Cestujte s námi

Katalog 2022

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2022! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2022 (PDF, 4,89MB)
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - 10 důvodů, proč cestovat s námi

1. Autobusy - Jezdíme komfortními zahraničními zájezdovými autobusy, vybavenými WC, klimatizací a bezpečnostními pásy.

2. Pojištění - Zájezdy obsahují nadstandardní pojištění studentů i pedagogů (např. neomezené léčebné výlohy v zahraničí).

3. Informace - Podáváme nejrozsáhlejší informace studentům, jejich rodičům a pedagogům (viz. brožury Informace pro účastníky, Odpovědi na nejčastěji kladené otázky, orientační ceny potravin, slovníček, mapy apod.)

4. Bezplatná infolinka - V pracovní době nás můžete kontaktovat na naší bezplatné lince 800 138 241. Mimo tuto dobu na NONSTOP HELPLINKU 602 530 643.

5. Osobní přístup – Váš zájezd bude vždy vyřizovat specialista, který Vám podá maximum informací. Zaručujeme Vám osobní přístup po celou dobu vyřizování zájezdu a samozřejmě kontakt na naší bezplatné lince.

6. Osobní návštěva – Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv po České republice a vše osobně vysvětlíme. Naše návštěva je bezplatná a není podmíněna objednávkou či platbou. Pořádáte-li informativní schůzku se studenty či rodiči, neváhejte nás kontaktovat.

7. Slide show – Máme tisíce fotek z našich cest, rádi Vám vytvoříme, v rámci výuky, prezentaci Velké Británie či Irska nebo promítneme zájemcům fotografie z plánovaného zájezdu. Tato nabídka platí samozřejmě i pro tzv. třídní schůzky s rodiči.

8. Průvodci – Jsou s Vámi osobně po celou dobu zájezdu. V nočních hodinách pak k zastižení na mobilním telefonu, jehož číslo pedagogové i studenti obdrží na zájezdu. Téměř všichni naši průvodci mají vysokoškolské vzdělání.

9. Program + služby - rádi uzpůsobíme Vašim požadavkům a přáním. Bezplatně Vám sestavíme program na míru.

10. Zkušenosti – Pobyty pro školní skupiny organizujeme již přes 20 let, máme bohaté zkušenosti s přípravou i realizací zájezdů. Máme aktuální informace od AČCKA (např. o podmínkách vycestování pro studenty z cizích zemí).

   
   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek