KRISTOF Všeobecné informace Cestujte s námi

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - 10 důvodů, proč cestovat s námi

1. Autobusy - Jezdíme moderními, pohodlnými autobusy s nadstandardní výbavou

2. Pojištění - V ceně všech zájezdů je zahrnuto komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění na události souvisejícví s onemocněním covid-19

3. Informace - Neomezený přístup do našeho online přihlašovacího systému – kontrola údajů, plateb a možnost hromadné komunikace s přihlášenými.

4. Bezplatná infolinka - V pracovní době nás můžete kontaktovat na naší bezplatné lince 800 138 241. Mimo tuto dobu na NONSTOP HELPLINKU 602 530 643.

5. Osobní přístup – Váš zájezd bude vždy vyřizovat specialista, který Vám podá maximum informací. Zaručujeme Vám osobní přístup po celou dobu vyřizování zájezdu. Rádi za Vámi přijedeme do školy a vše osobně vysvětlíme. Naše návštěva je bezplatná a není podmíněna objednávkou či platbou. Pořádáte-li informativní schůzku se studenty či rodiči, neváhejte nás kontaktovat.

7. Slide show – Máme tisíce fotek z našich cest, rádi Vám vytvoříme, v rámci výuky, prezentaci Velké Británie či Irska nebo promítneme zájemcům fotografie z plánovaného zájezdu. Tato nabídka platí samozřejmě i pro tzv. třídní schůzky s rodiči.

8. Průvodci – Jsou s Vámi osobně po celou dobu zájezdu. V nočních hodinách pak k zastižení na mobilním telefonu, jehož číslo pedagogové i studenti obdrží na zájezdu. Téměř všichni naši průvodci mají vysokoškolské vzdělání.

9. Programy na míru • Rádi Vám jakýkoliv program přizpůsobíme na míru podle Vašeho přání nebo dle zaměření Vaší školy (exkurze do výrobních podniků, návštěvy ekofarem v zahraničí, cesty za uměním i do věděckých center v zahraničí…)

10. Zkušenosti – Pobyty pro školní skupiny organizujeme již od roku 1995, máme bohaté zkušenosti s přípravou i realizací zájezdů. Jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), díky které máme jako jedni z prvních aktuální a ověřené informace o dění v cestovním ruchu (např. o podmínkách vycestování pro studenty z cizích zemí).

   
   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek