KRISTOF Všeobecné informace Cestujte s námi

Katalog 2024

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2024! V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 485 102 862 nebo na e-mail zajezdy@kristof-jazyky.cz.
CK KRISTOF - katalog 2024
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - Proč cestovat s námi

* Autobusy - Jezdíme moderními, pohodlnými autobusy s nadstandardní výbavou

* Pojištění - V ceně všech zájezdů je zahrnuto komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění na události souvisejícví s onemocněním covid-19

* Informace - Neomezený přístup do našeho online přihlašovacího systému – kontrola údajů, plateb a možnost hromadné komunikace s přihlášenými.

* Osobní přístup – Váš zájezd bude vždy vyřizovat specialista, který Vám podá maximum informací. Zaručujeme Vám osobní přístup po celou dobu vyřizování zájezdu. Rádi za Vámi přijedeme do školy a vše osobně vysvětlíme. Naše návštěva je bezplatná a není podmíněna objednávkou či platbou. Pořádáte-li informativní schůzku se studenty či rodiči, neváhejte nás kontaktovat.

* Slide show – Máme tisíce fotek z našich cest, rádi Vám vytvoříme, v rámci výuky, prezentaci Velké Británie či Irska nebo promítneme zájemcům fotografie z plánovaného zájezdu. Tato nabídka platí samozřejmě i pro tzv. třídní schůzky s rodiči.

* Průvodci – Jsou s Vámi osobně po celou dobu zájezdu. V nočních hodinách pak k zastižení na mobilním telefonu, jehož číslo pedagogové i studenti obdrží na zájezdu. Téměř všichni naši průvodci mají vysokoškolské vzdělání.

* Programy na míru • Rádi Vám jakýkoliv program přizpůsobíme na míru podle Vašeho přání nebo dle zaměření Vaší školy (exkurze do výrobních podniků, návštěvy ekofarem v zahraničí, cesty za uměním i do věděckých center v zahraničí…)

* Zkušenosti – Pobyty pro školní skupiny organizujeme již od roku 1995, máme bohaté zkušenosti s přípravou i realizací zájezdů. Jsme členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), díky které máme jako jedni z prvních aktuální a ověřené informace o dění v cestovním ruchu (např. o podmínkách vycestování pro studenty z cizích zemí).

   
   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek