KRISTOF Zájezdy pro školy Poznávací zájezdy pro školy

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Poznávací zájezdy pro školy

Poznávací zájezdy pro školy

Poznávací zájezd je velmi oblíbenou formou návštěvy cizích zemí. Vzhledem k tomu, že součástí zájezdu není výuka, máte dostatek času na objevování krás a historie, nasávání atmosféry a domů si přivezete spoustu nových zážitků.

Na těchto stránkách se můžete přesvědčit o naší široké nabídce, která pro vás může být inspirací, co je možné vidět a co navštívit. Naši stálí zákazníci vědí, že o finální podobě zájezdu rozhodují spolu s námi. Jsou to pedagogové a studenti, podle jejichž přání a požadavků sestavujeme zájezd.

Díky tomu, že je zájezd bez výuky, je finančně dostupnější. To však nikterak nesnižuje jeho kvality.

Poznávací zájezdy nabízíme v různých délkách, standardně od 4 do 10 dnů (na přání možno i delší) a s různými formami ubytování.

Každoročně je největší zájem o zájezdy do Velké Británie a Irska, mezi další velmi oblíbené destinace se řadí Itálie, Francie, Belgie, Nizozemsko a Švýcarsko. V posledních letech roste obliba krátkých výletů do sousedních zemí (jednodenní/dvoudenní zájezdy), a to především do Polska a Německa.

Vždy pro Vás rádi připravíme zájezd na míru Vašim představám.
Neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné lince 800 138 241.


Fotografie z jednotlivých míst si můžete prohlédnout zde.

 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek