KRISTOF Zájezdy pro školy Poznávací zájezdy pro školy Londýn a okolí

Katalog 2017

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2017! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2017 (PDF, 5,31MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Poznávací zájezdy pro školy

Londýn a okolí

Londýn a okolí

Poznávací zájezd do Londýna je v nabídce naší cestovní kanceláře již od prvního roku její existence. Tohoto velmi oblíbeného zájezdu se každoročně účastní nejvíce školních skupin. Několikadenní pobyt přímo v hlavním městě Velké Británie vám umožní v klidu vychutnat jeho atmosféru a poznat známé památky.

 
 


Můžete vidět:

Cambridge – prohlídka univerzitního města
Londýn
City of Westminster - London Eye, Westminsterské opatství, budovy parlamentu, Whitehall, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, Piccadilly Cirkus, Čínská čtvrť, Covent Gardens, večer možná projížďka lodí po Temži. Greenwich – park s nultým poledníkem, Královská observatoř, nadzemní dráhou přes Doklands do City of London - Tower Bridge, Tower of London, křižník Belfast 

Oxford – prohlídka univerzitního města, pěší okruh kolem budov kolejí, možnost návštěvy New College kde se natáčel Harry Potter či muzea Oxford Story
Windsor Castle - jeden z největších obydlených zámků na světě, sídlo královského rodu

Poznávací zájezd do Londýna lze také kombinovat se zastávkou v Paříži či Bruselu. Pokud si vyberete kombinaci s Paříží, budete mít ideální možnost srovnat dvě evropské metropole. V Paříži uvidíte Vítězný oblouk, známou třídu Champs–Elysées, přes náměstí Place Concorde a nádherné Tulerieské zahrady projdete ke světoznámému muzeu Louvre. K nezapomenutelným zážitkům se jistě přidá i rozhled z "Eiffelovky".

V Bruselu navštívíte Evropský parlament, kde se studenti seznámí s jeho činností, uvidí zasedací místnost, kuloáry. V některých případech i možnost rozhovoru s našimi poslanci. Ve zbytku dne pak navštívíte radniční náměstí Grote Markt, které je orámované stylovými středověkými měšťanskými paláci. Mnozí jej oceňují jako nejpůvabnější náměstí na celém světě. Bývá dějištěm různých slavnostních událostí. Co do atraktivnosti jsou v závěsu další objekty – drobný, leč nezapomenutelný čůrající chlapeček a naopak mohutné Atomium, zpravidla ukrývající nějakou výstavu.

Další informace naleznete např. na  www.visitlondon.com,  www.paris.org nebo  www.bruxelles.irisnet.be

 
 

Více fotografií si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek