KRISTOF Všeobecné informace Výuka

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - Výuka

Probíhá v jazykových školách, v anglických vzdělávacích střediscích nebo v anglických školách během školních prázdnin.

Výuka

Na základě jazykových znalostí jsou studenti na výuku rozděleni do skupin po cca 13 - 15. Abychom stoprocentně využili všech vyučovacích hodin k výuce, budou studenti do jednotlivých skupin rozděleni doprovázejícím pedagogem, který nejlépe zná jazykovou úroveň svých studentů. Výuku zabezpečují 3 - 4 kvalifikovaní britští lektoři v rozsahu 12 až 20 výukových lekcí týdně dle typu jazykového kurzu.

Obvyklý rozvrh je denně v dopoledních hodinách (od 9 do 12, 13, případně do 14 hod). Vyučovací hodiny trvají 45-50 min a jsou odděleny přestávkami (10 a 20 min). Během výuky jsou používány výhradně anglické materiály. Psací potřeby i slovník má každý vlastní. Cílem tohoto krátkodobého kurzu je zejména motivace k dalšímu studiu. Metodicky je zaměřen na praktické použití jazyka při pobytu v anglickém prostředí, zlepšení schopnosti porozumět, ztrátu ostychu vyjadřovat se a získání základních znalostí v oblasti reálií v propojení s mimovýukovým programem. Naše dlouholeté zkušenosti ukazují, že i krátkodobý kurz může výše uvedené záměry plnit.

 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek