KRISTOF úvod News

Katalog 2019

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2019! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2019 (PDF, 5,6MB)
zobrazit více
 
 

POZOR NA PLATNÉ BANKOVKY VE VELKÉ BRITÁNII

 
 

Informace k zájezdu do USA 8. - 14.3.2019

Informace pro cestující z USA:
Let z New Yorku s British Airways byl zrušen. Byl zajištěn náhradní let s American Airlines.
Přílet do Prahy zůstává nezměněn.
 
 

Vyjádření AČCKA k situaci ve Velké Británii

Britové se v červnu 2016 v referendu vyjádřili pro vystoupení z EU. Podle čl. 50 Lisabonské smlouvy by mělo po formálním oznámení britské strany následovat 2leté přechodné období, během kterého dojde k vyjasnění podmínek vystoupení Spojeného království z EU včetně všech právních aspektů.
V následujících dvou letech by tedy toto rozhodnutí nemělo znamenat žádné změny pro turisty cestující do/z Británie, ať už z hlediska hraničních kontrol, vízových požadavků, platnosti Evropského průkazu zdravotního pojištění EHIC atd.

Velká Británie vystoupí z Evropské Unie 29.3.2019. V tuto chvílí nejsou známy bližší informace o  tom, jaký vliv bude mít vystoupení Velké Británie z EU na cestování do této země. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Ministerstva zahraničních věcí

MZV - Velká Británie - cestování
 

Jak dlouho budou moci občané ČR cestovat do Velké Británie s občanským průkazem?
MZV - VelkáBritánie - po Brexitu

Pozorně sledujeme vývoj okolo Brexitu, jsme v kontaktu se zastupitelskými úřady a imigračním centrem, dostáváme aktuální informace o dění z AČCKA. Budeme se snažit vždy okamžitě reagovat na aktuální situaci a o všech případných změnách Vás budeme včas informovat.

 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek