KRISTOF Zájezdy pro školy

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Zájezdy pro školy

Milí cestovatelé,
rádi bychom Vám představili naši nabídku poznávacích zájezdů, jazykových kurzů pro školy a studia v zahraničí pro individuální zájemce, která přesahuje rámec a rozsah těchto stránek. Berte je prosím, jako pozvánku k cestám do zahraničí, jako inspiraci, co je možné vidět a co navštívit.
Stejně jako v minulosti, i tentokrát přicházíme s nabídkou osvědčených zájezdů a kurzů. Některé jsme inovovali a jiné zcela nově zařazujeme do naší nabídky.
Ujišťujeme vás, že neustále zkvalitňujeme naše služby, hlavně dopravu a úroveň ubytování. Díky osobním návštěvám zahraničních partnerů máme detailně zpracovanou kvalitu hostitelských rodin a jazykových škol. Při výběru partnerů vycházíme především z informací od vás a z údajů z vašich hodnocení.
Prohlédněte si naší nabídku a v případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nám volejte na naši bezplatnou linku 800 138 241 nebo nás kontaktujte na náš e-mail. 
kontakty

Prohlédněte si fotografie v naší fotogalerii


 
 
 

Jste neúplná skupina?

Máte zájem o poznávací zájezd nebo jazykový kurz a už teď víte, že nenaplníte autobus?
Jste neúplná skupina?

Kontaktujte nás a my se vás pokusíme spojit s jinou skupinou!
Volejte na naši bezplatnou linku 800 138 241 nebo pište na náš e-mail.
Sdělte nám vaše požadavky a my se pokusíme najít k vám vhodnou skupinu na doplnění nebo vám nabídneme nějakou skupinu na doplnění my.

Nabídku neúplných skupin najdete zde
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek