KRISTOF Zájezdy pro školy

Katalog 2022

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2022! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2022 (PDF, 4,89MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Zájezdy pro školy

Milí cestovatelé,

rádi bychom Vám představili naši nabídku poznávacích zájezdů, jazykových kurzů pro školy a studia v zahraničí pro individuální zájemce, která přesahuje rámec a rozsah těchto stránek. Berte je prosím, jako pozvánku k cestám do zahraničí, jako inspiraci, co je možné vidět a navštívit.
Stejně jako v minulosti, i tentokrát přicházíme s nabídkou osvědčených zájezdů a kurzů. Některé jsme inovovali a jiné zcela nově zařazujeme do naší nabídky.Ujišťujeme vás, že neustále zkvalitňujeme naše služby, především v oblasti dopravy a ubytování. Díky osobním návštěvám zahraničních partnerů máme detailně zpracovanou kvalitu hostitelských rodin a jazykových škol. Při výběru partnerů je brán velký zřetel na informace a hodnocení od vás, našich klientů.

Prohlédněte si naši nabídku a v případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nám volejte na bezplatnou linku 800 138 241 nebo nás kontaktujte na e-mail. 
kontakty

Prohlédněte si naši fotogalerii

 
 
 

Jste neúplná skupina?

Máte zájem o poznávací zájezd nebo jazykový kurz a už teď víte, že nenaplníte autobus?
Jste neúplná skupina?


Kontaktujte nás a my se Vás pokusíme spojit s jinou skupinou!

Volejte na naši bezplatnou linku 800 138 241 nebo pište na náš e-mail.
Sdělte nám vaše požadavky a my se pokusíme najít k Vám vhodnou skupinu na doplnění nebo Vám nabídneme nějakou skupinu na doplnění my.

Nabídku neúplných skupin najdete zde
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek