KRISTOF Zájezdy pro školy Poznávací zájezdy pro školy Švýcarsko

Katalog 2021

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2021! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail zajezy@kristof-jazyky.cz.
CK KRISTOF - katalog 2021 (PDF, 4,89MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Poznávací zájezdy pro školy

Švýcarsko

Úchvatné Švýcarsko – jedna z nejbohatších a nejrozmanitějších zemí Evropy, zažijete vysokohorskou turistiku, objevíte známé horské velikány i nekonečná jezera a chybět nebude
ani ochutnávka pravé švýcarské čokolády a sýrů přímo z výrobny.
Navštívíte středověké město Kostnice, projdete se kolem Rýnských vodopádů, z horského městečka Interlaken se vypravíte na Kleine Scheidegg a cestou zahlédnete velikány Švýcarska – Eiger, Mönch, Jungfrau. Pokocháte se krásou švýcarských Alp na vlastní kůži. Určitě stojí za to návštěva čokoládovny Cailler a nejšvýcarštějšího městečka Gruyères, ve kterém se nachází známá výrobna sýrů. Prohlédnete si město Lausanne a projdete se  kolem Ženevského jezera. Důležitá bude také návštěva hlavního města Bern.
 
 

Můžete vidět:

Kostnice – středověké město ležící na německo-švýcarské hranici, místo setkání kostnického koncilu, během kterého byl Jan Hus odsouzen jako kacíř a později ve městě upálen na hranici.
Rýnské vodopády – nejmohutnější v Evropě, které jsou 150 m široké a 23 m vysoké, hrad Laufen
Interlaken - horské městečko mezi jezery Tuner See a Brienzer See (výhled na velikány Švýcarska – Eiger, Mönch, Jungfrau)
Trümmelbachské vodopády
čokoládovna Cailler
Gruyères - nejšvýcarštější městečko (výrobna sýrů)
Chateau de Chillon – středověká pevnost ze 13. století
Lausanne, Ženevské jezero
Bern
– hlavní město

 
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek