KRISTOF Všeobecné informace Příprava akce

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - Příprava akce

Po zvážení nabízených variant kurzů a zájezdů nám, prosím, zašlete vyplněný objednávkový list nebo jen Vaši objednávku e-mailem s uvedením Vašeho požadavku na termín, místo, ubytování, stravu a dopravu.
Některé údaje, např. věk studentů a počet osob ve skupině budou v této chvíli samozřejmě pouze předpokládané.
Po obdržení Vaší objednávky začneme s přípravou akce a budeme Vás kontakotvat e-mailem nebo telefonicky. Následně Vám zašleme návrh programu a kalkulaci a poptáme Vámi zvolený termín u našich zahraničních partnerů.
Jakmile budeme mít veškeré služby a termíny pro Váš kurz/zájezd potvrzeny a rezervovány, připravíme pro Vás "úvodní zásilku", kterou Vám zašleme do školy.

  Úvodní zásilka bude obsahovat:

  • úvodní dopis
  • smlouvu
  • program zájezdu
  • formulář pro přistavení autobusu
  • pokyny pro pedagogy
  • kopii cestovního pojištění
  • kopii pojištění CK proti úpadku

   Dále obdržíte informace o tom, jak postupovat při přihlašování jednotlivých účastníků. Ti se budou přihlašovat sami přes náš přihlašovací systém on-line.
   Vy pak budete moci na vše dohlížet (seznam účastníků, přehled plateb, apod.).

   Vaším dalším úkolem bude jen přihlásit se do systému a vyplnit vše potřebné. Dále pak zkompletování veškerých materiálů (viz níže) a do termínů uvedených ve smlouvě nám je zaslat do kanceláře. Prosíme o důkladné dodržování uvedených termínů (i my jsme nuceni dodržovat termíny ze strany anglických partnerů).
   • požadavek na přistavení autobusu
   • požadavek na společné ubytování studentů do rodin
   • kopii Vámi podepsané smlouvy

   Zhruba 14 dní před odjezdem od nás obdržíte Informace k odjezdu, kde bude uveden čas odjezdu, místo přistavení autobusu a další aktuální informace. Tyto informace budou nahrány také do přihlašovacího systému.
   Ubytovací seznam s adresami anglických rodin Vám bude doručen, jakmile jej obdržíme od našich zahraničních partnerů (zpravidla v týdnu před odjezdem). Pro urychlení komunikace nám poskytněte e-mail, kam je možné seznam poslat těsně před odjezdem.

   V případě, že se vám nepodaří plně obsadit autobus (tj. min. 40 účastníků), kontaktujte naši kancelář. Zašlete nám objednávkový list nebo e-mail s požadovanými službami, termínem, místem a přibližným počtem studentů. Na základě těchto informací budeme kontaktovat jiné neúplné skupiny s podobnými požadavky a pokusíme se Vás spojit v celou skupinu.

    Nabídku neúplných skupin najdete zde
     

     
     
     
     
     

    kristof-theme

     
     
    Novinky a newsletter e-mailem

    Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

    Přihlášení k odběru novinek