KRISTOF Všeobecné informace Příprava akce

Katalog 2024

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2024! V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 485 102 862 nebo na e-mail zajezdy@kristof-jazyky.cz.
CK KRISTOF - katalog 2024
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - Příprava akce

Po zvážení nabízených variant jazykových kurzů / poznávacích zájezdů nám, prosím, zašlete vyplněný objednávkový list nebo Vaši objednávku zašlete e-mailem s uvedením Vašeho požadavku na termín, místo, ubytování, stravu a dopravu.
Některé údaje, např. věk studentů a počet osob ve skupině budou v této chvíli samozřejmě pouze předpokládané.
Po obdržení Vaší objednávky začneme s přípravou akce a budeme Vás kontakotvat e-mailem nebo telefonicky. Následně Vám zašleme návrh programu s aktuální cenou a poptáme Vámi zvolený termín u našich zahraničních partnerů.
Jakmile budeme mít veškeré služby pro Váš jazykový kurz / poznávací zájezd potvrzeny a rezervovány, připravíme pro Vás "úvodní zásilku", kterou Vám zašleme do školy.

  Úvodní zásilka bude obsahovat:

   • úvodní dopis pro vedoucí pedagoga
   • smlouvu pro školou
   • program zájezdu
   • formulář pro přistavení autobusu
   • pokyny pro pedagogy
   • informace o rozsahu cestovního pojištění
   • kopii pojištění CK proti úpadku

   Dále obdržíte pokyny pro přihlášení účastníků k zájezdu. Rodiče / zákonní zástupci budou přihlašovat děti přímo do našeho systému. 
   Vy, jako vedoucí pedagog, budete mít speciální přístup do systému, díky kterému budete moci na vše dohlížet (počty přihlášených účastníků, přehled plateb, apod.).

   Vaším dalším úkolem bude jen přihlásit se do systému a zaslat nám níže uvedené vyplněné dokumenty do termínů uvedených ve smlouvě:
    • požadavek na přistavení autobusu
    • požadavek na společné ubytování studentů do rodin
    • kopii Vámi podepsané smlouvy

   Prosíme o důkladné dodržování uvedených termínů (i my jsme nuceni dodržovat termíny ze strany anglických partnerů).

   Zhruba 14 dní před odjezdem od nás obdržíte Informace k odjezdu, kde bude uveden čas odjezdu, místo přistavení autobusu a další aktuální informace. Tyto informace budou nahrány také do přihlašovacího systému.
   Ubytovací seznam s adresami anglických rodin Vám bude doručen, jakmile jej obdržíme od našich zahraničních partnerů (zpravidla v týdnu před odjezdem). Pro urychlení komunikace nám poskytněte e-mail, kam je možné seznam poslat těsně před odjezdem.

   V případě, že se vám nepodaří plně obsadit autobus (tj. min. 40 účastníků), kontaktujte naši kancelář. Zašlete nám objednávkový list nebo e-mail s požadovanými službami, termínem, místem a přibližným počtem studentů. Na základě těchto informací budeme kontaktovat jiné neúplné skupiny s podobnými požadavky a pokusíme se Vás spojit v celou skupinu.

    Nabídku neúplných skupin najdete zde
     

     
     
     
     
     

    kristof-theme

     
     
    Novinky a newsletter e-mailem

    Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

    Přihlášení k odběru novinek