KRISTOF Všeobecné informace

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Všeobecné informace


Vítejte na stránkách cestovní kanceláře KRISTOF!

Již od roku 1995 nabízíme cesty do zahraničí. S potěšením můžeme konstatovat, že jsme se v České republice i v cizině profilovali v jednu z největších agentur organizující studijní cesty a pobyty v anglicky mluvících zemích.
Naše nabídka poznávacích zájezdů, jazykových kurzů pro školy a pro individuální zájemce přesahuje rozsah těchto stránek. Berte je proto, prosím, jako pozvánku k cestám do zahraničí, jako inspiraci, co je možné vidět a co navštívit.
Stejně jako v minulosti, i tentokrát přicházíme s nabídkou osvědčených zájezdů a kurzů. Některé jsme inovovali a jiné zcela nově zařazujeme do naší nabídky. Ujišťujeme vás, že neustále zkvalitňujeme naše služby, zejména v oblasti dopravy a ubytování. Díky osobním návštěvám zahraničních partnerů máme detailně zpracovanou kvalitu hostitelských rodin a jazykových škol.

Neváhejte se na nás obrátit na bezplatné lince 800 138 241.

Těšíme se spolupráci a na viděnou!

 
 

PŘIHLAŠOVACÍ SYSTÉM - Všeobecné informace

Přihlášení účastníka on-line

Příprava zájezdu pro Vás bude snazší než kdy předtím! Náš online přihlašovací systém Vám ulehčí práci s organizací zájezdu – nemusíte vytvářet seznamy ani vybírat přihlášky, kontrola plateb je navíc jednodušší a rychlejší. Systém zajistí Vám i rodičům nepřetržitý přístup ke všem důležitým informacím a dokumentům, které budou nyní jednoduše dostupné online a na jednom místě.

Jak příprava zájezdu a přihlašování účastníků probíhá?

Počáteční fáze se pro Vás nijak nezmění – ze všeho nejdříve se domluvíme na destinaci, programu, ceně zájezdu a platbách. Vy poté zjistíte předběžný zájem ze strany studentů a uděláte si představu, zda budete schopni zájezd naplnit. Jakmile bude zájemců dostatek, přijde na řadu systém přihlašování.
My v systému zájezd založíme a zašleme Vám na něj webový odkaz – tento odkaz je unikátní pro daný zájezd. Na Vás bude odkaz poskytnout rodičům dle Vašich možností – e-mailem / přes web školy.
Po rozkliknutí odkazu se zobrazí shrnutí informací o zájezdu a veškeré důležité dokumenty pro Vás i pro rodiče (program, rozsah služeb, rozpis plateb, smluvní podmínky, pojistné podmínky, brožura Informace pro účastníky, potvrzení o pojištění CK proti úpadku atd.) – tedy vše, co bývalo obsaženo v papírových složkách, které jste studentům dříve rozdávali.
Pokud budou chtít rodiče své dítě k zájezdu přihlásit, vyplní na tomto odkaze všechny požadované identifikační údaje dítěte (jméno, datum narození, zdravotní omezení, alergie atd.) i zákonného zástupce (jméno, e-mail, telefonní číslo).
Jakmile je účastník závazně přihlášen, přijde rodičům potvrzovací email spolu s pokyny, jak dále postupovat. Přihlašovací systém automaticky vytvořil rodiči účet v systému (přihlašovacím jménem je jimi uvedená e-mailová adresa a heslo si nastaví dle pokynů v e-mailu). Po nastavení hesla a přihlášení do systému budou mít rodiče k dispozici veškeré dokumenty a informace k zájezdu a platbám, včetně vygenerované Smlouvy o zájezdu, kterou si mohou uložit do počítače.
Velkou výhodou našeho systému je, že pokud rodič přihlašuje k zájezdu více dětí (klidně i ze dvou různých škol, které s naší CK cestují), mohou druhé dítě přihlásit pod stejnou e-mailovou adresou a tím pádem v jednom přihlášení / účtu v systému uvidí obě děti a jejich zájezdy, včetně všech dokumentů a informací.
Vy se k zájezdu přihlásíte stejným způsobem a založíte si tak vlastní účet v systému. My posléze Vašemu účtu nastavíme větší pravomoce (odlišné od rodičů). Zobrazovat se Vám budou stejné informace jako rodičům, ale budete mít navíc přístup do správy zájezdu – uvidíte všechny přihlášené studenty, jejich údaje, kontakty na ně i na rodiče a samozřejmě budete mít přehled o platbách. Výhodou je také automatické generování seznamu účastníků, který si můžete uložit do počítače a vytisknout. Váš účet bude navíc stále aktivní i do budoucna a pod stejnými přihlašovacími údaji uvidíte i případné další zájezdy, které budeme společně organizovat.

 

VÝHODY PRO PEDAGOGY

• Generování online přihlášek -  rodiče své děti jednoduše přihlásí k zájezdu online a systém vyplněnou přihlášku (Smlouvu o zájezdu) vygeneruje automaticky.
• Usnadnění a výrazné zrychlení přípravy – odpadají starosti s vybíráním papírových přihlášek a zdlouhavým přepisováním údajů či vytváření seznamu účastníků. Excelovský dokument se všemi údaji přihlášených účastníků vypracuje systém za Vás – stačí si ho pouze uložit do počítače.
• Přehled o platbách – po přihlášení do systému budete mít neustálý přehled o platbách všech přihlášených účastníků.
• Automatická připomínka splatnosti – systém vždy 1 týden před splatností platby automaticky zašle rodičům na e-mail upozornění blížící se splatnosti zálohy či doplatku.
• Jednoduchá a rychlá komunikace s rodiči – budete-li chtít zaslat rodičům zprávu týkající se plánovaného zájezdu, můžete jim přímo ze systému zaslat e-mail, a to jak hromadně, tak i jednotlivě (např. urgence plateb, pozvání na informační schůzku k zájezdu apod.). K e-mailu je možné také přiložit případné dokumenty. To vše aniž byste museli vypisovat či zjišťovat e-mailové adresy rodičů, stačí pouze označit příjemce v systému, který veškeré kontakty eviduje.
• Neustálý přístup k aktuálním informacím – pedagogové, rodiče i studenti mají neomezený přístup ke všem důležitým dokumentům (program, smluvní podmínky, pojistné podmínky, brožura Informace pro účastníky, informace k odjezdu atd.)

 

VÝHODY PRO RODIČE

• Lepší informovanost – před přihlášením dítěte k zájezdu mají rodiče online k dispozici všechny důležité dokumenty (program, informace o zájezdu, smluvní podmínky, pojistné podmínky, informace pro účastníky, potvrzení o pojištění CK proti úpadku). Mohou se tak v klidu a z pohodlí domova seznámit s plánovanou školní akcí. Po přihlášení dítěte systém navíc rodičům vygeneruje Smlouvu o zájezdu / Závaznou přihlášku, kterou si mohou uložit.
• Pokyny k platbě zájezdu – rozpis plateb, data splatnosti, bankovní účet CK i variabilní symbol účastníka jsou rodičům po přihlášení do systému neustále k dispozici.
• Přístup k aktuálním informacím od CK – v případě, že budeme potřebovat rodičům sdělit nějaké novinky (např. změna ve vízových povinnostech nebo informace k odjezdu), rodiče si o nich budou moci v přihlašovacím systému přečíst a budou tak mít vše na jednom místě.
• Snadná změna a kontrola údajů – je možné, že v průběhu přípravy zájezdu dojde ke změně některých údajů dítěte (číslo cestovního dokladu, alergie atd.). Rodič může do jisté doby (přibližně měsíc před odjezdem) v systému snadno informace upravit nebo doplnit.

 

Pokud máte už přihlášeného účastníka a vytvořené heslo, můžete se opětovně přihlásit do našeho systému zde

 
 

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY - všeobecné informace


Pokud s námi chcete vyjet na poznávací zájezd nebo jazykový kurz jako skupina, v této sekci naleznete všechny potřebné informace týkající se poskytovaných služeb, především však:

- ubytování a stravování v anglických rodinách, jejich zvycích a případná upozornění na jiný životní styl
- praktické rady a poznatky z cest
- nejčastější dotazy rodičů

 
 
INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY ke stažení zde
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek