KRISTOF Všeobecné informace

Katalog 2018

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2018! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2018 (PDF, 5,07MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Všeobecné informace


Vítejte na stránkách cestovní kanceláře KRISTOF!!!

Již od roku 1995 nabízíme cesty do zahraničí. S potěšením můžeme konstatovat, že jsme se v České republice i v cizině profilovali v jednu z největších agentur, organizujících studijní cesty a pobyty v anglicky mluvících zemích.
Tradičně naše nabídka poznávacích zájezdů, jazykových kurzů pro školy a studia v zahraničí pro individuální zájemce přesahuje rámec a rozsah těchto stránek. Berte je proto, prosím, jako pozvánku k cestám do zahraničí, jako inspiraci, co je možné vidět a co navštívit.
Stejně jako v minulosti, i tentokrát přicházíme s nabídkou osvědčených zájezdů a kurzů. Některé jsme inovovali a jiné zcela nově zařazujeme do naší nabídky. Ujišťujeme vás, že neustále zkvalitňujeme naše služby, hlavně dopravu a úroveň ubytování. Díky osobním návštěvám zahraničních partnerů máme detailně zpracovanou kvalitu hostitelských rodin a jazykových škol. Při výběru partnerů vycházíme především z informací od vás a z údajů z vašich hodnocení.
Prohlédněte si pečlivě naši nabídku a v případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nám volejte na naši bezplatnou linku 800 138 241.
 
 

Informace pro účastníky - všeobecné informace


Pokud s námi chcete vyjet na poznávací zájezd nebo jazykový kurz jako skupina, v této sekci naleznete všechny potřebné informace, týkající se poskytovaných služeb.

Najdete zde informace o ubytování a stravování v anglických rodinách, jejich zvycích a případná upozornění na jiný životní styl. Další informace se týkají dopravy, průvodce a doplňkových informací, které vám zodpoví vaše nejčastější dotazy. Také zde najdete informace o pojištění účastníků zájezdu, stornopodmínky, reklamační podmínky apod.

 
 
INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY ke stažení zde
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek