KRISTOF Všeobecné informace

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Všeobecné informace


Vítejte na stránkách cestovní kanceláře KRISTOF!!!

Již od roku 1995 nabízíme cesty do zahraničí. S potěšením můžeme konstatovat, že jsme se v České republice i v cizině profilovali v jednu z největších agentur, organizujících studijní cesty a pobyty v anglicky mluvících zemích.
Tradičně naše nabídka poznávacích zájezdů, jazykových kurzů pro školy a studia v zahraničí pro individuální zájemce přesahuje rámec a rozsah těchto stránek. Berte je proto, prosím, jako pozvánku k cestám do zahraničí, jako inspiraci, co je možné vidět a co navštívit.
Stejně jako v minulosti, i tentokrát přicházíme s nabídkou osvědčených zájezdů a kurzů. Některé jsme inovovali a jiné zcela nově zařazujeme do naší nabídky. Ujišťujeme vás, že neustále zkvalitňujeme naše služby, hlavně dopravu a úroveň ubytování. Díky osobním návštěvám zahraničních partnerů máme detailně zpracovanou kvalitu hostitelských rodin a jazykových škol. Při výběru partnerů vycházíme především z informací od vás a z údajů z vašich hodnocení.
Prohlédněte si pečlivě naši nabídku a v případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nám volejte na naši bezplatnou linku 800 138 241.
 
 

PŘIHLAŠOVACÍ SYSTÉM - Všeobecné informace

Přihlášení účastníka on-line

Příprava zájezdů pro skupinu bude nyní snazší než kdy předtím! Vyvinuli jsme nový online systém pro přihlašování žáků a studentů k našim zájezdům, který nahradí papírové přihlášky. Jeho hlavním úkolem je ulehčit Vám práci s organizací – už nebudete muset vytvářet seznamy ani vybírat přihlášky, kontrola plateb bude navíc mnohem jednodušší a rychlejší. Systém zajistí Vám i rodičům nepřetržitý přístup ke všem důležitým informacím a dokumentům, které budou nyní jednoduše dostupné online a na jednom místě.

Rádi bychom Vás ujistili, že není třeba se této změny zaleknout, systém je velice jednoduchý a pevně věříme, že se o jeho výhodách přesvědčíte sami.

Jak bude příprava zájezdů a přihlašování probíhat?

Počáteční fáze se pro Vás nijak nezmění – ze všeho nejdříve se domluvíme na destinaci, programu, ceně zájezdu a platbách. Vy poté zjistíte předběžný zájem ze strany studentů a uděláte si představu, zda budete schopni zájezd naplnit. Jakmile bude zájemců dostatek, přijde na řadu nový systém přihlašování.
My v systému zájezd založíme a zašleme Vám na něj webový odkaz e-mailem – tento odkaz je jedinečný pro každou školu a daný zájezd. Na Vás bude odkaz poskytnout rodičům dle Vašich možností – e-mailem / přes web školy / na papírku. 
Po rozkliknutí odkazu se zobrazí shrnutí informací o zájezdu a veškeré důležité dokumenty pro Vás i pro rodiče (program, rozsah služeb, rozpis plateb, smluvní podmínky, pojistné podmínky, brožura Informace pro účastníky, potvrzení o pojištění CK proti úpadku atd.) – tedy vše, co bývalo obsaženo v papírových složkách, které jste studentům dříve rozdávali.
Pokud budou chtít rodiče svou ratolest k zájezdu přihlásit, vyplní na tomto odkaze všechny požadované identifikační údaje dítěte (jméno, datum narození, číslo cestovního dokladu, alergie apod.) i sebe jakožto zákonného zástupce (jméno, e-mail, telefonní číslo). Aby mohli rodiče dítě závazně přihlásit, musí nejdříve odsouhlasit smluvní podmínky a také zpracování osobních údajů.
Jakmile se tak stane a dítě závazně přihlásí, přijde jim potvrzení na jimi uvedený e-mail, a to spolu s pokyny, jak dále postupovat. Přihlašovací systém automaticky vytvořil rodiči účet v systému (přihlašovacím jménem je jimi uvedená e-mailová adresa a heslo si nastaví dle pokynů v e-mailu). Po nastavení hesla a přihlášení do systému budou mít rodiče k dispozici veškeré dokumenty a informace k zájezdu a platbám, včetně vygenerované Smlouvy o zájezdu, kterou si mohou uložit do počítače.
Velkou výhodou našeho systému je, že pokud rodič přihlašuje k zájezdu více dětí (klidně i ze dvou různých škol, které s naší CK cestují), mohou druhé dítě přihlásit pod stejnou
e-mailovou adresou a tím pádem v jednom přihlášení / účtu v systému uvidí obě ratolesti
a jejich zájezdy, včetně všech dokumentů a informací.
Vy se k zájezdu přihlásíte stejným způsobem a založíte si tak vlastní účet v systému. My posléze Vašemu účtu nastavíme větší pravomoce (odlišné od rodičů). Zobrazovat se Vám budou stejné informace jako rodičům, ale budete mít navíc přístup do správy zájezdu – uvidíte všechny přihlášené studenty, jejich údaje, kontakty na ně i na rodiče a samozřejmě budete mít přehled o platbách. Výhodou je také automatické generování seznamu účastníků, který si můžete uložit do počítače a vytisknout. Váš účet bude navíc stále aktivní i do budoucna a pod stejnými přihlašovacími údaji uvidíte i případné další zájezdy, které budeme společně organizovat.

 

VÝHODY PRO PEDAGOGY

• Generování online přihlášek -  rodiče své ratolesti jednoduše přihlásí k zájezdu online a systém vyplněnou přihlášku (Smlouvu o zájezdu) vygeneruje automaticky. Neustálé „papírování“ již nebude problém a navíc ušetříme naše lesy.
• Usnadnění a výrazné zrychlení přípravy – odpadají starosti s vybíráním papírových přihlášek a zdlouhavým přepisováním údajů či vytváření seznamu účastníků. Excelovský dokument se všemi údaji přihlášených účastníků vypracuje systém za Vás – stačí si ho pouze uložit do počítače.
• Přehled o platbách – po přihlášení do systému budete mít neustálý přehled o platbách všech přihlášených žáků / studentů.
• Automatická připomínka splatnosti – systém vždy 1 týden před splatností platby automaticky zašle rodičům na e-mail upozornění blížící se splatnosti zálohy či doplatku.
• Jednoduchá a rychlá komunikace s rodiči – budete-li chtít zaslat rodičům zprávu týkající se plánovaného zájezdu, můžete jim přímo ze systému zaslat e-mail, a to jak hromadně, tak i jednotlivě (např. urgence plateb, pozvání na informační schůzku k zájezdu apod.). K e-mailu je možné také přiložit případné dokumenty. To vše aniž byste museli vypisovat či zjišťovat e-mailové adresy rodičů, stačí pouze označit příjemce v systému, který veškeré kontakty eviduje.
• Neustálý přístup k aktuálním informacím – Vy i rodiče, potažmo studenti, máte neomezený přístup ke všem důležitým dokumentům (program, smluvní podmínky, pojistné podmínky, brožura Informace pro účastníky, informace k odjezdu atd.). Nebudete proto muset spoléhat na to, že žáci doma vše předají.

 

VÝHODY PRO RODIČE

• Lepší informovanost – před přihlášením dítěte k zájezdu mají rodiče online k dispozici všechny důležité dokumenty (program, informace o zájezdu, smluvní podmínky, pojistné podmínky, informace pro účastníky, potvrzení o pojištění CK proti úpadku). Mohou se tak v klidu a z pohodlí domova seznámit s plánovanou školní akcí. Po přihlášení dítěte systém navíc rodičům vygeneruje Smlouvu o zájezdu / Závaznou přihlášku, kterou si mohou uložit a ponechat. V budoucnu se mohou do systému kdykoliv přihlásit a znovu do dokumentů / podmínek nahlédnout dle potřeby.
• Pokyny k platbě zájezdu – rozpis plateb, jejich data splatnosti, bankovní účet CK i variabilní symbol účastníka jsou rodičům v systému neustále k dispozici.
• Přístup k aktuálním informacím od CK – v případě, že budeme potřebovat rodičům sdělit nějaké novinky (např. změna ve vízových povinnostech nebo informace k odjezdu), rodiče si o nich budou moci v přihlašovacím systému přečíst a budou tak mít vše na jednom místě.
• Snadná změna a kontrola údajů – je možné, že v průběhu přípravy zájezdu dojde ke změně některých údajů dítěte (číslo cestovního dokladu, alergie atd.). Rodič může do jisté doby (přibližně měsíc před odjezdem) v systému snadno informace upravit nebo doplnit.

 

Pokud máte už přihlášeného účastníka a vytvořené heslo, můžete se opětovně přihlásit do našeho systému zde

 
 

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY - všeobecné informace


Pokud s námi chcete vyjet na poznávací zájezd nebo jazykový kurz jako skupina, v této sekci naleznete všechny potřebné informace, týkající se poskytovaných služeb.

Najdete zde informace o ubytování a stravování v anglických rodinách, jejich zvycích a případná upozornění na jiný životní styl. Další informace se týkají dopravy, průvodce a doplňkových informací, které vám zodpoví vaše nejčastější dotazy. Také zde najdete informace o pojištění účastníků zájezdu, stornopodmínky, reklamační podmínky apod.

 
 
INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY ke stažení zde
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek