KRISTOF Všeobecné informace Doprava

Katalog 2024

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2024! V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 485 102 862 nebo na e-mail zajezdy@kristof-jazyky.cz.
CK KRISTOF - katalog 2024
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - Doprava

Autobus


Dopravu na jazykové kurzy i poznávací zájezdy zajišťujeme zájezdovými autobusy zahraniční výroby, které jsou vybaveny WC, klimatizací, ABS, lednicí, kávovarem, DVD. Stáří autobusů je většinou do 5 let. Základní cena je kalkulována pro úplnou skupinu, tj. 45 studentů, do místa pobytu v dané zemi a zpět. Při minimálním počtu 45 studentů poskytujeme zdarma přistavení autobusu do vašeho města. Pokud bude mít vaše skupina menší počet studentů, kontaktujte naši kancelář pro bližší informace. Výlety, které si objednáte, budou začleněny do programu vašeho kurzu. Naše kancelář vám doporučí vhodné dny v týdnu pro konání výletů vzhledem ke koordinaci dopravy a výuky v daném místě. Doporučujeme rozdělit si věci na cestu do zahraničí do dvou zavazadel. Menší příruční zavazadlo s jídlem na cestu, doklady, hygienickými potřebami a cennými věcmi budou mít studenti u sebe v autobuse. Větší zavazadlo bude uloženo v zavazadlovém prostoru.

Při cestě do zahraničí bude vaši skupinu doprovázet náš průvodce.

O bezpečnou jízdu se starají dva zkušení řidiči. Během cesty (v době zastávek) a pobytu si v autobuse můžete zakoupit studené či teplé nápoje, polévky, příp. teplé párky (dle domluvy předem) za české koruny. Studenti si s sebou mohou vzít oblíbené DVD.

 
 

Trajekt / EurotunnelPro cesty do Velké Británie využíváme nejčastěji trajektů na trase Calais – Dover (délka plavby 75 minut) s možností odpočinku, občerstvení, výměny valut a nákupů nebo Eurotunnelu Calais – Folkestone (délka přepravy 35 minut), studenti zůstávají v autobuse nebo v jeho nejbližším okolí, k dispozici jsou toalety.

Pro cesty do Irska nejčastěji využíváme trajektového spojení mezi městy Holyhead – Dun Laoghaire (Dublin).

Během komunikace s námi nám prosím sdělte, o jaký druh přepravy máte zájem - zda požadujete přepravu výhradně trajektem, Eurotunnelem či kombinaci. Vašim požadavkům se pokusíme vyhovět, avšak konečné rozhodnutí o druhu přepravy je v režii CK (v závislosti na aktuální dostupnosti zvolené přepravy a ceny).

 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek