KRISTOF Všeobecné informace Doprava

Katalog 2023

Připravili jsme pro vás nový katalog zájezdů pro školy na rok 2023! V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail info@mojeanglie.cz.
CK KRISTOF - katalog 2023
zobrazit více
 
 

Informace pro účastníky - Doprava

Autobus


Dopravu na jazykové kurzy i poznávací zájezdy zajišťujeme zájezdovými autobusy zahraniční výroby, které jsou vybaveny WC, klimatizací, ABS, lednicí, kávovarem, DVD. Stáří autobusů je většinou do 5 let. Základní cena je kalkulována pro úplnou skupinu, tj. 45 studentů, do místa pobytu v dané zemi a zpět. Při minimálním počtu 45 studentů poskytujeme zdarma přistavení autobusu do vašeho města. Pokud bude mít vaše skupina menší počet studentů, kontaktujte naši kancelář pro bližší informace. Výlety, které si objednáte, budou začleněny do programu vašeho kurzu. Naše kancelář vám doporučí vhodné dny v týdnu pro konání výletů vzhledem ke koordinaci dopravy a výuky v daném místě. Doporučujeme rozdělit si věci na cestu do zahraničí do dvou zavazadel. Menší příruční zavazadlo s jídlem na cestu, doklady, hygienickými potřebami a cennými věcmi budou mít studenti u sebe v autobuse. Větší zavazadlo bude uloženo v zavazadlovém prostoru. Při cestě do zahraničí bude vaši skupinu doprovázet náš průvodce.

O bezpečnou jízdu se starají dva zkušení řidiči. Během cesty (v době zastávek) i pobytu si v autobuse můžete zakoupit studené či teplé nápoje, polévky, příp.teplé párky (dle domluvy předem) za české koruny. Studenti si s sebou mohou vzít oblíbené DVD.

 
 

Trajekt - EurotunnelPro cesty do Anglie využíváme nejčastěji trajektů na trati Calais – Dover (délka plavby 75 minut) s možností odpočinku, občerstvení, výměny valut a nákupů nebo Eurotunnelu na trati Calais – Folkestone (délka přepravy 35 minut), studenti zůstávají v autobuse nebo v jeho nejbližším okolí, k dispozici jsou toalety.

Pro cesty do Irska nejčastěji využíváme trajektového spojení mezi městy Holyhead – Dun Laoghaire (Dublin).

Během komunikace s námi nám prosím sdělte, o jaký druh přepravy máte zájem (zda požadujete přepravu trajektem, Eurotunnelem či kombinaci tj. TAM trajektem a ZPĚT Eurotunnelem). Přesné ceny za trajekt a Eurotunnel obdržíme v únoru či březnu a tak vám budeme moci potvrdit druh přepravy až během jarních měsíců.

 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek