KRISTOF Studium v zahraničí Jazykové kurzy angličtina - Irsko

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Studium v zahraničí - ANGLIČTINA

Irsko

DUBLIN

Dublin

Dublin je město hospůdek, kultury a zábavy, žijící z umění, piva, folklóru tržišť, hustoty antikvariátů. V sedmistech hospodách dostanete především proslulý Guinness, ale i irskou kávu či horkou whisku, v každém knihkupectví pak knížky Jamese Joyce, Williama Butlera Yeatse, Georga Bernarda Shawa, Oskara Wilda, Samuela Becketta a dalších známých irských literátů. K nejnavštěvovanějším památkám patří dvě největší katedrály. Katolická Christ Church a protestantská St. Patrick Church. Dublin patří mezi nejživější a zároveň nejbezpečnější hlavní evropská města.

Škola International House

Tato jazyková škola v Dublinu byla založena v roce 1998. Je akreditována irskou společností MEI/RELSA a Irish Department of Education and Science pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Její pobočky se nacházejí po celém světě. Kromě standardních jazykových kurzů má škola ve své nabídce i kurzy specializované pro výuku učitelů angličtiny, kteří nejsou rodilými mluvčími. Budova školy se nachází přímo v centru města a pyšní se několika moderně vybavenými učebnami, posluchárnou a multimediálním centrem s přístupem na internet.

Začátek kurzů: každé pondělí
Minimální věk: 18 let
Skupina: max. 12 studentů

Cena zahrnuje:
výuku v daném počtu lekcí, 1 lekce = 60 minut
registrační poplatky
učební materiály a pomůcky
využití multimediálního centra s přístupem na internet
vstupní testy
certifikát o ukončení studia
bankovní poplatky
  Cena nezahrnuje:
  dopravu
  pojištění
   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek