KRISTOF Studium v zahraničí Jazykové kurzy angličtina - Malta

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Studium v zahraničí - ANGLIČTINA

Malta

Malta

Malta tvoří spolu s ostrovy Gozo a Comino souostroví tří ostrovů, které leží ve Středozemním moři na jih od Itálie. Malta je ostrovem největším. Roky, které Malta strávila pod nadvládou Britů, ovlivnily její kulturu natolik, že se tento ostrov stal anglicky mluvícím, i přesto, že má svůj vlastní jazyk maltštinu. Dnes jsou na Maltě dva úřední jazyky: angličtina a maltština.

Malta patří k jedním z nejkrásnějších souostroví ve Středozemním moři. Je známá svými kamennými prehistorickými chrámy, které patří svým typem k nejstarším na světě.

Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty.

Škola Lingua Time

Škola se nachází na hlavní promenádě pár metrů od moře a 10 minut chůze od St. Julian´s – centra veškerého dění v této oblasti. Zkušení lektoři vám, díky svým zajímavým výukovým metodám, pomohou zvládnout jazyk velmi rychle. Všechny učebny jsou plně klimatizované, k dispozici je studentům i knihovna a studovna. Po celý týden je pro studenty připraven pestrý program zahrnující sporty na pláži, exkurze, večerní party a mnoho dalšího.

Začátek kurzů: každé pondělí
Minimální věk: 18 let
Skupina: 8, max. 10 studentů

Cena zahrnuje:
multimediálního centra s přístupem na internet
vstupní testy
certifikát o ukončení studia
informační balíček
bankovní poplatky

Cena nezahrnuje:
dopravu
pojištění

     
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek