KRISTOF Studium v zahraničí Jazykové kurzy angličtina - Velká Británie

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Studium v zahraničí - ANGLIČTINA

Velká Británie

BRIGHTON

Brighton

Brighton je jedním z největších a nejznámějších pobřežních letovisek Velké Británie. Je populárním turistickým centrem, jehož hlavní atrakcí jsou jeho pláže obklopené mnoha bary, restauracemi, nočními kluby a arkádami. Brighton and Hove je také významným vzdělávacím centrem se dvěma univerzitami a mnoha školami. Spolu s atrakcemi, které se nacházejí dále ve vnitrozemí, vytváří z města oblast, která je nazývána Londýnem na pobřeží.

Škola St. Giles

Škola St. Giles byla založena už v roce 1955. Od té doby se rozrostla a dnes má svá centra v Londýně, Eastbourne, Brightonu a San Franciscu. St. Giles v Brightonu je umístěna v samotném srdci města, nedaleko Královského pavilónu, knihovny, plaveckého bazénu a obchodní třídy. V budově naleznete školní kantýnu, jazykovou laboratoř a klidnou místnost pro samostudium.

Začátek kurzů: každé druhé pondělí
Minimální věk: 16 let
Skupina: 9, max. 12 studentů

Cena zahrnuje:
výuku v daném počtu lekcí, 1 lekce = 50 minut
ubytování v hostitelské rodině s polopenzí
učební materiály a pomůcky
využití multimediálního centra s přístupem na internet
vstupní testy
certifikát o ukončení studia
informační balíček
bankovní poplatky
  Cena nezahrnuje:
  dopravu
  pojištění
   
   
   


  EASTBOURNE

  Příjemné a přátelské přímořské městečko se nachází na jižním pobřeží Anglie a je snadno dosažitelné z Londýna. Je velmi známé svým příjemným přímořským podnebím, slunce zde září po dlouhé hodiny. Naleznete zde krásné parky a zahrady, elegantnímu pobřeží vévodí kouzelné pláže. V moderním nákupním centru najdete kromě mnoha obchodů a také spoustu restaurací, kaváren a typických anglických pubů. Večer se můžete odreagovat v kině, divadle, na diskotéce nebo v nočních klubech. Dáváte-li přednost sportovnímu vyžití, Eastbourne vám nabízí atraktivní sportovní centrum s možností zahrát si tenis, golf či squash.

  Škola Eastbourne School of English

  Tato prestižní škola byla založena v roce 1936. Je umístěna v centru města několik minut od promenády a pobřežního mola. Ve volném čase se zde můžete vzdělávat v multimediálním učebním centru, kde vám je k dispozici počítačová laboratoř, literatura, řada programů na audio i video kazetách i kvalifikovaný poradce. Kurzovné zahrnuje mj. učebnici a další výukové materiály, které si můžete po skončení kurzu ponechat. Kromě běžných kurzů nabízí tato škola i vynikající programy pro učitele angličtiny a unikátní jazykové kurzy pro seniory (na vyžádání zašleme program).

  Začátek kurzů: každé pondělí
  Minimální věk: 16 let
  Skupina: 8, max. 12 studentů

  Cena zahrnuje:
  výuku v daném počtu lekcí, 1 lekce = 60 minut
  ubytování v hostitelské rodině s polopenzí
  učební materiály a pomůcky
  využití multimediálního centra s přístupem na internet
  vstupní testy
  certifikát o ukončení studia
  informační balíček
  bankovní poplatky
  Cena nezahrnuje:
  dopravu
  pojištění
   
   
   
   
   

  kristof-theme

   
   
  Novinky a newsletter e-mailem

  Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

  Přihlášení k odběru novinek