KRISTOF Studium v zahraničí Jazykové kurzy angličtina - Velká Británie

Katalog 2020

Připravili jsme pro vás nový katalog na rok 2020! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší bezplatné lince 800 138 241 nebo na e-mail liberec@kristof-jazyky.cz. CK KRISTOF - katalog 2020 (PDF, 5,4MB)
zobrazit více
 
 

CK KRISTOF - Studium v zahraničí - ANGLIČTINA

Velká Británie

BRIGHTON a okolí

Brighton

Brighton je jedním z největších a nejznámějších pobřežních letovisek Velké Británie. Je populárním turistickým centrem, jehož hlavní atrakcí jsou jeho pláže obklopené mnoha bary, restauracemi, nočními kluby a arkádami. Brighton and Hove je také významným vzdělávacím centrem se dvěma univerzitami a mnoha školami. Spolu s atrakcemi, které se nacházejí dále ve vnitrozemí, vytváří z města oblast, která je nazývána Londýnem na pobřeží.

SHOREHAM BY SEA

Pěkné přímořské město na jižním pobřeží nedaleko města Brighton. Město nabízí obchody, kavárny, restaurace a spoustu rekreačních prostor… Jedná se o velmi bezpečnou oblast. Skvělá autobusová doprava do Brightonu a Worthing (každých 10 minut) a vlakové spojení do Londýna, Portsmouth, Arundel a všechny výlety, které jsou v rámci programu plánované, jsou velmi snadno dostupné.
 

Škola - English Language Homestays

Tento letní kurz nabízí skvělý mix výuky, zábavy a spousty zajímavých aktivit, kulturních a rekreačních výletů. Výuka angličtiny je navržena tak, aby studenti získali sebedůvěru v mluvení a poslechu angličtiny a stále byli ve střehu. Výukové lekce jsou vybrány podle schopností studentů, nikdo se tedy určitě nebude nudit.
 
 

MARGATE

Malé, živé, přímořské městečko v hrabství Kent se nachází nedaleko od světoznámého města Canterbury proslulého hlavně svou katedrálou. Pouhých 120 km od Londýna a nedaleko Doveru je ideálním místem pro výuku angličtiny.
 

Škola - English in Margate

Malá, osobní, rodinná škola se nachází v historické budově s moderními třídami, multimediálním centrem, jazykovou učebnou, knihovnou, přístupem na internet, vlastním klubem se stolem na kulečník atd.
 
 
 
 
 

kristof-theme

 
 
Novinky a newsletter e-mailem

Zanechte nám svůj email a získejte možnost pravidelně odebírat aktuální informace a akce.

Přihlášení k odběru novinek